Dreamcast *solgt*

#2
Torulv: det hadde vært fint om du hadde holdt henveldelsene dine til dette emnet. Dette skal helst være en åpen budrunde. :)

Forøvrig, jeg har ingen pris å gi, men foretrekker at det blir gitt bud.
 

kakarlsen

Høyere yrkesfaglig
#3
Om du skulle finne på å selge spill utenom byr jeg 150,- for Grandia 2.
 
#5
SITAT(Captain Nintendo @ 02.08.06, 00.13) 17758
Komplett som i med eske, innerpapp og manualer samt tlf. kabel og adapter?
[/b]
Komplett, som i, alt som trengs følger med. Tlf kabel mangler, men det er vel å få tak i hvor som helst. Men apateren er med (LINE), og hvis ikke jeg husker feil så teller det som expansion. Det fulgte kanskje ikke med i pakkene man kjøpte? Men har ærlig talt aldri prøvd den på nett, så jeg kan ikke garantere at det funker. Men ser ingen grunn til at det ikke skulle gjøre det.

Er ikke sikker på manualer, tror det ligger noen i boden, men kan ikke love noe.
 

kakarlsen

Høyere yrkesfaglig
#6
Har aldri vært borti en Dreamcast uten modem, bare så det er nevnt. Nettverksadapteret derimot... er vel faktisk verdt mer en hele denne pakken :p
 
D

Deleted member 1518

Gjest
#7
Ja okey sjeg;P Men jeg har ikke peiling på hvor mye folk pleier å gi for Dreamcaster så jeg kan desverre ikke gi noe bud.
 
#8
SITAT(Torulv @ 03.08.06, 19.45) 18060
Ja okey sjeg;P Men jeg har ikke peiling på hvor mye folk pleier å gi for Dreamcaster så jeg kan desverre ikke gi noe bud.
[/b]
Hehe, den er grei. Det er vel egentlig også min begrunnelse for å ikke gi noen pris. :p