Selger Call Of Duty 2 til X360

Status
Stengt for ytterligere svar.
#1
Ja. Julen nærmer seg, og jeg er fattig som få. Derfor må jeg selge et av de aller beste spilla jeg eier, nemlig Call Of Duty 2. Spillet er i mint condition med kvittering og alt det der. Kan også byttes mot andre XBox360 spill, men ikke PGR3, PDZ eller Kameo.
 

Houseman

Filmnerden
Medlem av ledelsen
#2
Jeg kan gi deg 350 for det.
 

Houseman

Filmnerden
Medlem av ledelsen
#4
Lite? Spillet koster 419,- flunkende nytt hos nettbutikkene til Lefdal og Elkjøp, og da kommer jo porto i tillegg, men trekker man fra de 22 kronene man uansett må betale for å få tilsendt spillet fra deg, ender vi på ca. 450 kroner. Det er bare en 100-lapp mer enn jeg tilbyr for din brukte kopi, som såvidt jeg har fått for meg dessuten er ganske godt brukt. Du har spilt ganske intensivt siden du kjøpte det, ja? Jeg tror neppe du kan kreve mer enn 350 for det, og denne tråden renner jo ikke akkurat over av interesserte.

Evt. kan jeg tilby deg å bytte Half-Life 2 til Xbox (strøken kopi) eller noen DVD-er (kan ramse opp noen titler hvis du er interessert, men de er ikke veldig nye eller spennende).
 
#5
Beklager. Du kunne tilby meg Kameo for 400 kroner, som har en internettpris på 399. Og hva vet vel du om jeg har spilt spillet intensivt eller ei? Det har jo uansett ingenting å si da spillet aldri har forlatt disc-trayen.

Ingen som har Condemned eller Amped 3?
 

Houseman

Filmnerden
Medlem av ledelsen
#6
Du skrev noe sånt som at du ikke hadde gjort noe annet enn å spille de første dagene, og du hadde ikke noe annet spill i starten enn Call of Duty 2. Har kanskje ikke så mye å si hvor mye spillet har blitt spilt, men hvis jeg må betale 400 kroner for en godt brukt kopi, legger jeg nok heller til en femtilapp for et helt nytt. Lettere å selge etterpå. Hvilken pris jeg foreslo for Kameo er vel ikke særlig relevant. Ikke var det brukt og ikke var det originalvare. Jeg ante ikke hva det var verdt, men det vet jeg nå.

Uansett. Jeg lar bare budet mitt stå, så kan du eventuelt selge det til meg hvis ingen andre har noe bedre å tilby. Jeg har ikke hastverk. ;)
 
#7
Problemet er vel snarere at jeg har kommet meg ut av pengeknipen jeg tidligere var i (ved å låne penger...), så om ikke noen gir meg et streit bud, vil jeg heller beholde spillet eller bytte det mot et annet. Har du ingen spill å bytte bort?
 

Houseman

Filmnerden
Medlem av ledelsen
#8
Ikke til Xbox 360, dessverre (har ikke kjøpt konsollen enda :p). Og Half-Life 2 til Xbox er vel det eneste relativt nye current-gen-spillet jeg tenker å kvitte meg med etter hvert.
 
#9
380 inkludert porto?
 
Status
Stengt for ytterligere svar.