Guitar Hero: Rocks the 80s endelig annonsert [foreløpig bare PS2]

Lodin

Der Waaaah
#1
Denne lille expansionen til gitarimperiet har lenge vært kjent, men nå er den altså endelig annonsert orntlig og det med sju låter fra playlista. Gledelig at det ikke er en eneste nu-metal gnurrelåt med der og det skal vel vanskelig la seg gjøre siden den sjangeren oppstod på slutten av 90-tallet. :D

"" (by Twisted Sister)
"" (by Flock of Seagulls)
"" (as made famous by Ratt)
"" (as made famous by Bow Wow Wow)
"" (as made famous by Quiet Riot)
"" (as made famous by Dio) \m/
"" (as made famous by Asia)

Totalt vil det følge med 30 låter til spillet og pris er ennå ikke kjent. Slippdaten er og oppi lufta og foreløpig er greia "eksklusiv" til PS2. Med andre ord bare et spørsmålstegn før låtene blir tilgjengelige til overprisa nedlasting på 360. Jeg gleder meg ihvertfall som en unge.
LINKH
 

Yetipants

Mein Gampf
Medlem av ledelsen
#2
Hørrrm. Av de der er det bare Holy Diver jeg liker noe særlig... får se hvordan resten blir før jeg begynner å glede meg.
 

Erketor

My life is a void waiting to be filled with burgs
#4
Ja, den er jo virkelig egnet til et spill der gitarspilling er hovedfokuset. :D
 

Lodin

Der Waaaah
#6
Enig i at det burde være med mer funk i GH. Nærmeste vi har vært så langt var vel en av bonuslåtene i 2.
Ellers kunne man jo alltids lage coverversjoner som bytter ut hovedinstrumentet med gitar, de bruker jo nesten aldri orginalene uansett. :p