Kanskje det har noe å gjøre med at landbrukssimulatorer ikke har verdens største marked.
Ser ut som både Gamesmix og Spiderman muligens fortsatt har det.
Her i Stavanger området har de iallefall harvest moon:awl på hver eneste butikk som selger GC spill. Så kanskje butikkene på sørlandet glemte å bestille det da
GombaC, du har misforstått. Det er kun ett opplag i hele Europa og det er utenfor Frankfurt. Og Ubisoft undervurderte etterspørselen for HM:AWL da de ville ha kopier av spillet.
Det er underholdende. Variert gameplay. Nydelig stemning. Fine karakterer. Celia er kjempesøt. Får lyst til å gifte meg på ordentlig med henne. Hun har liksom alt jeg vil ha av en jente minus 0101110 m.m.(binær data-innhold). Fint og varierende landskap. En smule liten plass. Litt trangt på en måte.
Opprinnelig skrevet av plan_9@26.10.2004, 15.35 Om noen av dere fremdeles ikke har lagt til dette spillet i biblioteket deres kan det plukkes opp til 149 kroner på GamesMix.com.
Opprinnelig skrevet av plan_9@26.10.2004, 16.35 Om noen av dere fremdeles ikke har lagt til dette spillet i biblioteket deres kan det plukkes opp til 149 kroner på GamesMix.com.
No thanks. Selv om jeg fikk slengt flere gratis kopier etter meg, så ville jeg ikke ha tatt imot den. Jeg har hatt nok av vonde erfaringer med Harvest Moon fra før av.
Opprinnelig skrevet av plan_9@26.10.2004, 16.35 Om noen av dere fremdeles ikke har lagt til dette spillet i biblioteket deres kan det plukkes opp til 149 kroner på GamesMix.com.