Men ... Ja, det hadde jeg nesten regnet med. Det har ca. veldig lite å si for meg. Jeg kommer kanskje til å kjøpe meg en PsTwo en gang i framtiden, men jeg kommer ikke til å gidde å betale flere hundre kroner mer for å få den i sølv.
Det jeg finner enda mer merkelig igjen, er at folk faktisk kjøpte seg den slimme PS2en selv om de hadde en vanlig fra før. Og jeg snakker om folk hverken hadde Xbox eller Gamecube.
Cluet var vel at det var en PS2+, dvs. med innebygd IR-mottager, lavere støynivå på vifta og... en ting til som jeg ikke husker. Jeg har en sånn jeg også, men den er svart. Og dermed penere.
Det er vel mer for å lokke folka som ikke ps2 fra før. Og dere må ha seriøst lite penger, ps3 kommer ikke før til neste år til våre breddegrader, om vi er heldige.
Den er like stygg som den store PS2-en i sølv. Og det er godt jobba ... å bare skifte farge på noe som er designet til å være svart er sjeldent en god idé.