SITAT(Pal @ 27.05.2006, 20.05) 6136
	
	
		
Ja, det gjør jeg også. I Hitman streber jeg etter perfeksjon, gjør spillet mer fun  B)
								
			Jeg hadde egentlig avskrevet dette spillet som et siste sprell fra en langt på vei døende serie... Er det nummer fem man har kommet til nå? Spilte både en og to ganske aktivt, og tre litt midnre aktivt. Har på en måte  fått inntrykk av at dette spillet er hele den samme greia om igjen. "Åh, jeg må jo selvfølgelig kvele en av kelnerne og snike meg inn bakveien... Kanskje denne giften kan brukes til noe, nå som jeg er inne på kjøkkenet?" osv. jeg ahr for så vidt hatt det festlig med serien, men det er begrenset hvor mange ganger jeg gidder å slite meg igjennom dette. Men dersom folket mener dette spillet tilfører noe nytt, så virker det absolutt fristende. Likte dette med at sniking og stillhet belønnes.
PS: Er forresten av de som starter missionet på nytt hver gang noen ser meg.
[/b]
		
	PS: Er forresten av de som starter missionet på nytt hver gang noen ser meg.
[/b]
				

 Også prøver jeg faktisk og litt mere i stealth denne gangen og ikke drepe alle jeg ser. Men fikk dessere drept en god del folk i første oppdrag, siden jeg glømmer og save, og gjørde en stor feil 
 Det er ikke "straffe utviklerne for å lage en dårlig demo" like mye som det er "gå glipp av et godt spill fordi man er trangsynt".