Så flott. Gjenta igjen? Jeg gidder ikke mate det inn at dette betyr at den servern du spiller på, sannsynligvis ikke er påvirket av laggen, men jeg sier dette: OMA OMA OMA
Opprinnelig skrevet av Variabel@03.09.2005, 20.59 Oioioi. Store raids på gang i Stormwind (Ravencrest serverm). 3 ganger på rad har 40 Hordes i lvl 50-60 angrepet. Jeg har stått å sett på - så dødd.
Uansett om du er på PvP server eller ikke, kan ingen angripe deg i SW. du må ha "taunta" (husker ikke det norske ordet :flau: ) de på deg på en eller annen måte
Selv på en PvP server er det Horde og Alliance terretorier. Vist du oppholder deg i 5 minutter i et Friendly (ikke Contested) terretorie uten noe form for PvP. Så deaktiverest PvP, og de kan ikke angripe deg.