Som er synd for videoen var faktisk interessant, spilljournalister snakker om .
Du kan ihvertfall gjøre som Lodin og markere ditt nye kjempemorsomme videofunn med "enda en furryvideo", "enda en jutub", "en til jutub", "lol trykk" osv.
Ikke bland meg inn i dette, jeg skrudde av med en gang jeg så at N'Gai Croooooal satt der oppe.
Han har som seg hør og bør gitt opp journalistinga og blitt konsulent for EA. Det sier sitt.
Nei, mopinks er en annen furry, mus som fursona. http://www.furaffinity.net/user/momorodent (Du trenger konto for å se adult-greiene, men jeg fikk linket denne fra han røyskatta: NWS!)
Jeg har også en furry på MSN, han pleide å være i teamet vårt når vi modda CnC Generals. Fyren er en flaggermus. Dvs, egentlig er han en feit dropout fra New Jersey som er diagnostisert med OCD, ADHD og ADD. Selutnevnt nyfascist og historienerd, som tydeligvis er så stygg at han aldri har lasta opp et bilde av seg noe sted. Riv ruskende GAL.
I Splosion Man kom jeg akkurat til en bit hvor man skal grabbe feite vitenskapsmenn og bruke dem som skjold. Så begynte låta å spille så jeg døde på meg istedet.
Minner om no fra The Neverhood egentlig.