Angående EB Games.
Prisen for en 360 Premium pakke er 1399kr,- når man bytter inn enten en PS2 eller Xbox konsoll. I tillegg trenger man 4 såkalte "ikke-ekskluderte" spill til en av konsollene, eller begge.
"Ekskluderte" spill, er spill som vi tar inn for under 80kr,- eller har en pris som slutter på 5. Jeg veit, litt sært, men sånn er det

"Ikke-ekskluderte" spill, som du trenger til 360 dealen, er spill som vi gir over 80kr,- for, og prisen ikek slutter på 5, som sagt!
Hvilke spill som er ekskluderte og ikke, avhenger helt av hva maskinen forteller. Prisene kan forandre seg hele tiden, i forhold til hvor enkelt det er å selge spillet, hvor mange vi har, hvor gammelt det er og hvor bra det er.

Derfor hjelper det ofte lite hvis du ringer ned, for da må man finne SKU`en på spillet å drit, er faktisk mye enklere hvis du bare tar med alt ned i en bag, så slår man inn med strekkoden!
Det som er kjipt er hvis du finner ut at du ikke har 4 "ikke-ekskluderte" spill, men hvis du har mange spill, kan du gi inn alle, så kan du sammen med konsollen få et godt avslag på 360 pakka. Kanskje ikke så bra som med den andre inn-bytte pakka, men likevel
Edit: Og ja, som dere sier med Ico, er kanskje det ledste spillet vi tar inn til høy pris, ettersom det er så sjeldent og bra. Ellers, hvis du har spill som er fra før 2005, er det nok inget håp
