Ok, jeg har lagt ned en liten time i historien til Chris. Så langt føles det jæla lite som et RE-spill. Her er det ott-action over hele fjøla og du kan ikke gå fem meter uten at et helikopter styrter ned foran deg eller et eller annet sprenger og du må QTE-e deg ut av faren. Håper du liker QTE forresten, for det er
mye av det her.
Alle disse eksplosjonene blir selvsagt hard kost for lille Xbox 360 og man får kose seg med framedrops fra allerede lave 30 fps. Dette blir ekstra digg når man er vant til deilige 60 fps i 1080p courtesy of mesterrasen.
Ellers blir du blir loset gjennom trange korridorer (seriøse FFXIII-flashbacks) som leder til dører du må vente på retard-kompisen din for å få åpna. Skytinga og siktinga er langt fra det man har lært seg å forvente av dagens spill og så langt er det egentlig ingenting som gir meg lyst til å starte spillet igjen.
