JINsama: Sant, Feng er veldig kjip i begynnelsen, men etter hvert som man begynner å eksperimentere litt med han finner man fort ut noe annet. Prøv å spill med han, og glem Christie. Hu/Eddy blir snart blant de jeg takler best (å spille med) så da skal du bare ligge unna (som takk for hjelpen jeg har fått med henne )
Hawk: Jeg tror ikke poenget er at han er kjip å spille med, men mot.. Hørte snakk om at hans reversal ikke kan kontres med chicken, noe som blir surt. Ble det for meg mot Dukes Feng på GP, da han enten har syk reaksjon eller bare er veldig god til å lese..
Er enig med deg i at han er fengende (ahahahaha) å spille med
JIN, Hawk: Gleder meg til å se Christie vs Eddy showdown
Skal egentlig ikke så alt for stort til mot Feng... Bare å kunne personen man spiller mot... Duke = Skulder - Reversal no disrespect... Men fikk nesten inn supern på deg fordi du gjorde sånn... lall... Selvom "unchickanable" suger max.. Må lære meg å bruke reversal selv egentlig, som f.eks. med Wang... Som jeg har funnet ut ganske genial juggle til...
oma: Nina og Steve er ranka som topp 2 tror jeg. Husker ikke hele lista i hodet... MEN! Det er alltids folk med andre oppfatninger, så om du spiller bra med en "lavt ranka" karakter er du med å sette vedkommende høyere på lista.
supermario: Du er lat. Om du hadde giddi å lese de to første sidene, eller et annet emne som hndler om nettep det du spør om, ville du fort sett at T5 IKKE lanseres til noe annet enn ps2.
Opprinnelig skrevet av EagleJin@11.03.2005, 15.51 oma: Nina og Steve er ranka som topp 2 tror jeg. Husker ikke hele lista i hodet... MEN! Det er alltids folk med andre oppfatninger, så om du spiller bra med en "lavt ranka" karakter er du med å sette vedkommende høyere på lista.
supermario: Du er lat. Om du hadde giddi å lese de to første sidene, eller et annet emne som hndler om nettep det du spør om, ville du fort sett at T5 IKKE lanseres til noe annet enn ps2.
Har ikke bredbånd eller noe slik, OG jeg skulle på trening da jeg spurte om dette, så jeg hadde ikke mye tid, BTW det hadde gått rykter om at TK5 skulle komme på gc og xbox. Ikke bli så forbanna, takk.
jeg spiller med, steve, law, ja, er vel de jeg kunne hatt sjangs mot dere med (ikke sikkert jeg hadde hatt sjangs selvom men..) jeg kan ikke skjønne at lei er god, er bare å vente til han skifter stilling så slår du ham lissom, ok varierte triks men alikavel
Er ikke "bare bare" i enkelte stillinger så whiffer du med "bare bare" å slå han, eller så prøver du å "bare bare" slå han men han treffer først pga. prioriteter så får han inn nok til herpe deg helt opp..
jaja, muligens jeg sier det pga jeg ikke har spilt mot en gor lei, men jeg greier nå å ta ham lett når han skifter i de stillingene mot maskinen...(det er jo 4'eren jeg snakker om da)