Jeg har ikke vært inne på The Strip en gang, og jeg har 50-60 timer og lvl. 25. Angående repair, så tror jeg, siden jeg har kjørt lavt på det, at det dreier seg om hvor mye du greier å utnytte det å reparere et våpen med et annet - jeg kunne ha to våpen som var typ ... litt nedenfor den grensa for full operasjon da jeg var 20 i repair eller noe, og klarte fortsatt ikke dytte våpenet over grensa ved å kombinere dem.
Lage dritt er forøvrig mæd hæssle siden jeg aldri husker hva som trengs, men fant ut at weapon fixer ikke bare er ganske pimp ettersom det fikser ganske mye av våpenet, men delene er ikke så innmari vanskelig å finne heller. Sure beats å gi Mojave Outpost-kisen 2000 caps.
For den som er interessert har jeg maksa guns, science, speech og lockpick, og har rundt 60-70 på medicine, repair og barter.