Herregud denne spillen. Crack cocain krokodil på speed. Har begynt å få en ganske grei by på gang nå, og har hatt flaks med naboene mine. Ingen jeg misliker sterkt, kanskje utenom grisen Truffles som er litt vel innpåsliten. Den fæle grisen følger etter meg overalt etter at jeg sendte en pakke til han/henne/tingen. Truffles spurte meg om å forandre på hilsenen, så joa, nå utbryter han/henne/tingen "I love bacon!" hver gang vi møtes og jeg smiler inni meg.
De fleste andre har jeg et greit forhold til, og jeg prøver å få meg litt furry action fra Freya og Fauna. Jeg prøvde å sette stemningen sist Freya var på besøk ved å dempe belysningen og sette på litt rolig musikk ( en theremin og meg løpende i sirkler) som det virket hun satt pris på.
På dette punktet virket det som om hun hadde løpetid og kommenterte at den nyinnkjøpte classic dobbelsengen min var altfor stor for en person... Jeg tar hintet og slenger meg nonchalant opp i sengen og venter i spenning. Jeg venter fortsatt i spenning ti sekunder senere når hun utbryter UFF DA, og sier det er for sent og må dra.
Rimelig frustrert over fiaskoen blir jeg liggende i senga og tilfredstiller meg selv med kun lyden fra thereminen som selskap ( hør for dere lyden når noen blir drept med kniv i gammel skrekkfilm ).
Ellers så ler jeg meg skakkete over flere skrekk historier om naboer fra helvete fra gamefaqs forumet. Slenger opp noen linker:
http://www.gamefaqs.com/boards/997811-animal-crossing-new-leaf/66606581
http://www.gamefaqs.com/boards/997811-animal-crossing-new-leaf/66606507
http://www.gamefaqs.com/boards/997811-animal-crossing-new-leaf/66602099
Gjerne del nabofeidene/historiene deres.
PS: Truffles fikk et sinna tantrum av en annen verden og truet meg når jeg lagde den hilsenen.